Poznaj naszych lektorow

Zatrudniamy wyłącznie wykwalifikowanych lektorów polskich
oraz native speakerow

Lektorzy zatrudnieni w Salamance oprócz gruntownego przygotowania metodycznego mają
także duże doświadczenie w nauczaniu. Najważniejsze jednak jest to, że są pasjonatami
nauczania i ludźmi o szerokich horyzontach, co daje się odczuć na każdych zajęciach:)

IWONA/ lektorka j. Angielskiego

Mgr Filologii angielskiej UAM. Uczy od ponad dekady, starając s ię dopasowywać zajęcia do potrzeb słuchaczy. Uważa, że najważniejsza jest komunikacja, a nie testologia uprawiana w szkołach. Na zajęciach wykorzystuje fragmenty seriali, książek, piosenki, a także vlogi, memy i komiksy. Uczy dzieci, młodzież i dorosłych. Lubi muzykę filmową , piesze wycieczki i serniki. Mama dwóch chłopaków, z którymi rozmawia wyłącznie po angielsku – uważa, że bycie dwuję – zycznym to skarb!

OLA / lektorka j. angielskiego i niemieckiego.

Mgr Lingwistyki stosowanej UAM. Nie wyobraża sobie siebie w roli innej niż nauczyciela języków obcych, praca daje jej mnóstwo satysfakcji i coraz to nowszych doświadczeń. Uczy małe dzieci, młodzież i dorosłych.  Posiadaczka wspaniałej wyobraźni. Dużo podróżuje, czyta, jeździ na koncerty. Uwielbia gry planszowe, które często wykorzystuje podczas swoich lekcji. Mistrzyni w kuchni, co może potwierdzić cały team SJO Salamanca:)

MANUEL – native speaker j. hiszpańskiego

Nauczyciel z powołania: Uczy dzieci, młodzież i dorosłych. Pasją Manuela są języki obce, ale jest osobą bardzo wszechstronną. Po wyjeździe z rodzinnego Paragwaju przez pięć lat pracował w Anglii jako księgowy. Wybrał pracę na „Wyspach”, aby udoskonalić znajomość języka angielskiego. Do Polski przybył ze względów osobistych ponad 10 lat temu. W Poznaniu został wykładowcą na Filologii hiszpańskiej i nauczycielem SJO Salamanca:) Biegle posługuje się również j.portugalskim.

TOMEK / lektor j. Angielskiego

Doktorant i wykładowca na Filologii angielskiej UAM. Pasjonuje go język i szeroko pojęta kultura krajów anglojęzycznych, w szczególności USA. Typowy lingwista-praktyk podróżuje, wciąż się kształci i uczy nowych języków. Ostatnio na warsztacie jest j. czeski;). Miał przyjemność być Ambasadorem organizacji CCI Greenheart w USA.

Otwarty i kontaktowy, cechy te wykorzystuje w pracy nauczyciela. Biegły w nowych technologiach, co otwiera przed nim serca i umysły młodzieży;) Lubi uczyć, bo taką już ma naturę. Naucza osoby dorosłe i młodzież. Na zajęciach stawia na komunikatywność.

Rzadko śpi, bo w tym czasie najczęściej śledzi słowniki na Twitterze, czyta, bądź ogląda seriale i filmy po angielsku…

TOMEK / lektor j. angielskiego

Absolwent Językoznawstwa i informacji naukowej oraz prestiżowej Szkoły Tłumaczy i Języków Obcych UAM. Pasję do języków przekłada na pracę zawodową: jako nauczyciel i świetny tłumacz. Zawsze uśmiechnięty i pełen entuzjazmu. Zajęcia prowadzi w oparciu o zróżnicowane metody, kładąc szczególny nacisk na komunikację. Regularnie sięga po narzędzia multimedialne a także kinetyczne metody przyswajania słownictwa w oparciu o język migowy, dzięki czemu słuchacze szybko i trwale zapamiętują nowo poznany materiał.

PAWEŁ / lektor języka angielskiego

Absolwent Kolegium Języków Obcych oraz Komunikacji międzyludzkiej na wydziale Neofilologii. Z SJO Salamanca związany od lat;) Lubi aktywnie wypoczywać, jego zamiłowaniem, oprócz języka angielskiego, są sporty wodne: żeglarstwo i nurkowanie. Jako lektor kładzie największy nacisk na komunikację, systematycznie eliminując błędy gramatyczne, które zakłócają sens i płynność wypowiedzi.

AGNIESZKA – lektorka j. angielskiego i hiszpańskiego

Agnieszka jest kolejną globtroterką w zespole Salamanca. Absolwentka Filologii hiszpańskiej na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza i Universitat de Girona oraz szczęśliwa posiadaczka certyfikatu Certificate in Advanced English – CAE zdanego na A;) W Salamance uczy od 7 lat, prowadzi kursy z języka hiszpańskiego, angielskiego i katalońskiego.

Agnieszka jest miłośniczką kultury hiszpańskojęzycznej i katalońskiej; współzałożycielką Fundacji języków i kultur Sfera. Fanka gier RPG.

KAROL / lektor j. angielskiego

Karol jest zawsze uśmiechnięty i optymistycznie nastawiony do życia. Ponad 10 lat życia spędził w krajach anglojęzycznych. Szczęśliwy posiadacz certyfikatu CPE potwierdzającego znajomość języka na poziomie native speakera. Kocha podróżować i uprawiać sporty. Zwiedził z żoną USA, Tajlandię, Malezję, Australię,RPA, Kanadę, Meksyk, Barbados i wiele innych…

Urodzony pedagog, z każdym potrafi znaleźć wspólny język i każdego zainteresować. Uczy dorosłych i młodzież specjalizując się w zajęciach konwersacyjnych. Dzieci też go uwielbiają, bo jest jak „gliniarz w przedszkolu”, tylko po angielsku:)

KINGA / lektorka j. niemieckiego

Mgr Filologii germańskiej na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza. Bycie nauczycielem to jej autentyczna pasja. Uwielbia poznawać nowych ludzi i wymieniać doświadczenia międzykulturowe, szczególnie po niemiecku;). Pasją Kingi jest również muzyka – gra na gitarze, jambie oraz śpiewa w zespole. Latem spędza czas na górskich szlakach.

LYDIA/ lektorka języka angielskiego / native speaker j.angielskiego

Pochodzi z Ugandy, byłego protektoratu Brytyjskiego, gdzie językiem urzędowym jest j.angielski. Lydia specjalizuje się w konwersacjach, ale swoje lekcje dostosowuje do poziomu, predyspozycji i zainteresowań ucznia dbając o poprawność językową I wzbogacanie słownictwa. Uczy dzieciaki od 4 roku życia, młodzież I osoby dorosłe. Uwielbia śpiewać, podróżować I pływać. osoba gotowa na wszelkie wyzwania;)

TONY / native speaker j.angielsiego

Tony pochodzi z Bristolu, UK. Uwielbia malować, zwierzęta, samochody wyścigowe i samoloty wojskowe;) Jego pasją jest uprawianie sportów na łonie natury: spływy kajakowe i wyścigi rowerowe. Jest też fanem Formuły 1 i innych wyścigów samochodowych. W Polsce od 6 lat. Specjalizuje się w zajęciach konwersacyjnych z osobami dorosłymi.

AURELIA / lektorka j. hiszpańskiego i angielskiego

Aurelia rozpoczęła swoją przygodę z nauczaniem już na początku studiów. Zrobiła doktorat na Wydziale Nauk Społecznych UAM, ale swoje życie zawodowe związała z nauczaniem języków, przede wszystkim hiszpańskiego, ale także angielskiego. Absolwentka Podyplomowego Studium Dydaktyki Języki Hiszpańskiego, wyspecjalizowała się w Español Directo – uczeniu hiszpańskiego metodą bezpośrednią.

Aurelia jest lektorką z ponad 15- letnim doświadczeniem. Mieszkała w Hiszpanii i Meksyku, kocha podróżować i bawić się ze swoim wspaniałym labradorem Waflem, który jest ulubieńcem Salamankowców;).

IRYNA / lektorka j. rosyjskiego i ukraińskiego / nauczyciel gry na keyboardzie

Uwielbia swoją pracę, w której czuje, że spełnia ważną misję. Jej celem jest zarażanie tą miłością jak największą liczbę ludzi! Jej pasją są podróże. Podróżowanie po świecie pozwala Jej zrozumieć inne kultury i ludzi żyjących w innych przestrzeniach geograficznych. W wolnym czasie uwielbia słuchać muzyki i spędzać czas z przyjaciółmi.

MACIEJ / lektor j.angielskiego

Ukończył studia magisterskie na kierunku prawo, gospodarka i kultura europejska na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu oraz studia podyplomowe w zakresie tłumaczenia w Szkole Tłumaczy i Języków Obcych UAM w Poznaniu. Z racji wykształcenia najbliższe są Jemu business i legal English. Specjalizuje się w uczeniu osób dorosłych.

Maciej jest smakoszem whisky (najlepszego elementu kuchni brytyjskiej) i amatorem gier bez prądu (planszowych i karcianych), które stara się wykorzystać na zajęciach.

NiCHOLAS – native speaker j. włoskiego

Po ukończeniu studiów filologicznych na Uniwersytecie w Udine (Kierunek: Mediacja Kulturowa – Języki Europy Środkowo-Wschodniej) we Włoszech, zdecydował się porzucić swoją ojczystą ziemię w poszukiwaniu szczęścia w Polsce.

Lubi podróżować, uczyć się kolejnych języków obcych: biegły polski, angielski i hiszpański. Świetnie gotuje. W wolnym czasie bardzo chętnie, jak typowy Włoch, gra w piłkę nożną.

CARLOS / native speaker j. hiszpańskiego / nauczyciel gry na gitarze

Muzyk z wykształcenia i pasji. Urodził się w Kolumbii, a młodość spędził w Barcelonie. W mieście artystów ukończył Akademię Muzyczną, a dodatkowo pedagogikę. Swoje dorosłe życie związał z Polską. Carlos prowadzi zajęcia dla dzieci, młodzieży i dorosłych w zakresie nauki gry na gitarze oraz języka hiszpańskiego (kastylijski), osiągając przy tym w krótkim czasie świetne wyniki 🙂

JUSTYNA / lektorka języka angielskiego

Mgr Filologii Angielskiej UAM. Jest wszechstronna: pracuje zarówno z najmłodszymi jak i z osobami dorosłymi. Na jej zajęciach nigdy nie jest nudno. Nowo poznane słownictwo i zwroty utrwala z dziećmi poprzez elementy zaczerpnięte z życia codziennego: gry, zabawy, piosenki, mini-projekty plastyczne. Dzięki nim dzieciaki poznają język angielski w sposób naturalny. W ten sposób nauka staje się nie tylko obowiązkiem ale też przyjemnością. Podczas lekcji z osobami dorosłymi dba o rozwój wszystkich umiejętności potrzebnych do swobodnej komunikacji w języku angielskim.

W wolnym czasie lubi czyta kryminały, ćwiczy jogę i testuje przepisy na różne słodkości.

MIKOŁAJ / lektor j. hiszpańskiego, niderlandzkiego i angielskiego

Zakręcony filolog, który uwielbia uczyć się języków obcych i poznawać nowe miejsca. Hispanista i niderlandysta. Podróżnik, który z każdego miejsca przywozi fantastyczne historie. Jego lekcje uwielbiają dzieci, młodzież i dorośli. Na zajęciach Mikołaja zawsze jest dużo śmiechu oraz materiałów dotyczących współczesnej kultury (muzyka, telewizja, film). Prywatnie, uwielbia opowiadać o swoich podróżach, czytać książki po hiszpańsku oraz robić tortillę.

AGNIESZKA / lektorka j. niemieckiego

Dr Lingwistyki stosowanej. Języka niemieckiego nauczyła się jako dziecko, j. rosyjski opanowała w liceum, a angielski przyszedł potem;). Jest nauczycielem od 15 lat, ma ogromne doświadczenie w uczeniu dzieci, młodzieży i dorosłych na każdym poziomie zaawansowania. Stypendystka prestiżowych projektów edukacyjnych, studiowała w Niemczech.

KORNELIA / lektorka j. włoskiego i francuskiego

Nauczyciel języka francuskiego oraz włoskiego z dyplomem magistra filologii UAM. Naucza z powodzeniem od 5 lat, wszystkich swoich uczniów zaraża zaangażowaniem. Na zajęciach kładzie nacisk na komunikację i wprowadza dużą ilość elementów kulturowych nie zapominając o poprawności gramatycznej. Kornelia jest miłośniczką muzyki klasycznej i filmowej. Czytanie literatury to jej wielka pasja. W 2016 roku występowała jako juror w międzynarodowym konkursie literackim Prix Goncourt w Krakowie.

KACPER / nauczyciel gry na gitarze

Student ostatniego roku Akademii Muzycznej na wydziale wokalno-aktorskim. Gra na skrzypcach i perkusji, jednak to gitara i głos są jego ulubionymi instrumentami. Posiada doświadczenie sceniczne, studyjne, korepetytorskie. Lekcji udziela od początku studiów.
Jest aktywnym i rozwijającym się muzykiem, ma własny zespół, z którym nagrał już 2 autorskie płyty. Debiutował w teatrze muzycznym w Poznaniu, w przedstawieniu ‘‘Skrzypek na dachu’‘ w roli Perczyka, prowadzi audycje muzyczno – teatralne w placówkach oświatowych, koncertuje, nagrywa. Na zajęciach uczy gry na gitarze, kładzie nacisk na kształcenie słuchu.
Udzielam lekcji śpiewu oraz nauki gry na gitarze elektrycznej i akustycznej.

Asia / lektorka języka hiszpańskiego i angielskiego

Mgr Lingwistyki stosowanej, naucza języków obcych od ponad dekady. W domu na co dzień porozumiewa się z rodziną po hiszpańsku, jest szczęśliwą mamą dzieci dwujęzycznych. . Uważa, że znajomość języków otwiera przed człowiekiem nowe możliwości, dlatego dzieli się tą myślą przewodnią ze swoimi uczniami.

10 lat temu ukończyła kurs CELTA Uniwersytetu w Cambridge, który uprawnia na całym świecie do nauki języka angielskiego dla dorosłych. Mieszkała 3 lata w Barcelonie, gdzie uczyła angielskiego w szkołach i szlifowała język hiszpański. Uwielbiam podróże i dobrą kuchnię. 

MAGDA / lektorka j. angielskiego

Języka angielskiego uczy od czasu studiów. Konkretna, ale z wyobraźnią:) Zachęca do samodzielnej pracy uważając, że człowiek uczy się przede wszystkim dla siebie. Nauczanie jest jedną z jej pasji, a największą satysfakcją jest obserwowanie postępów uczniów, w końcu: practice makes perfect.

EWA / lektorka j. niemieckiego

Magister Filologii germańskiej. Nauczycielem jest z zamiłowania: Lubi widzieć efekty swojej pracy, więc wobec swoich uczniów jest wymagająca, ale i sprawiedliwa. Ewa jest niezmiernie bezpośrednia. Wychodzi z założenia, że nie ma osoby, której nie da nauczyć się języka obcego, czasem potrzeba tylko odrobinę więcej czasu. W wolnym czasie, którego zawsze brakuje, lubi czytać książki, obejrzeć dobry film, wypocić kilka kalorii na siłowni.

- Zapisy -

Zapisz się na kurs

Wypełnij test online i wyślij swoje zgłoszenie

Wypełnij test online Zapisz się!

Kontakt

SALAMANCA s.c. Izabela Granops, Maciej Granops

Infolinia / sekretariat

Godziny otwarcia:

pon – czw. 9:00 – 21.00

pt. 9.00 – 19:00

666 883 420

61 670 38 80

info@salamanca.com.pl

Dane firmy:

Salamanca s.c. Izabela Granops, Maciej Granops

ul. 11 Listopada 97 / 62-030 Luboń

NIP: 777-307-17-15

Numer konta:

mBank:

36 1140 2017 0000 4702 0852 6057

Zadaj nam pytanie


[recaptcha size:compact]