Kursy językowe dla dorosłych

19.08.2023

Kursy dla dorosłych to połączenie kursu konwersacyjnego z nauką słownictwa i gramatyki. Skupiamy się na nauce komunikacji stwarzając kursantowi naturalne warunki interakcji. Dbamy o komfort nauki i efektywność zajęć - staramy się stworzyć optymalne warunki do rozwoju językowego.

Kursy językowe dla młodzieży / szkoła średnia

19.08.2023

Nasze kursy dla dzieci to połączenie kursu konwersacyjnego z nauką słownictwa i gramatyki. Skupiamy się na nauce komunikacji stwarzając młodym ludziom naturalne warunki interakcji. Dbamy o komfort nauki i efektywność zajęć - staramy się stworzyć nastolatkom optymalne dla ich rozwoju językowego i emocjonalnego środowisko.

Kursy językowe dla dzieci i młodzieży / Kursy konwersacyjne

19.08.2023

Nasze kursy konwersacyjne to nauka komunikacji w czystej formie. Zajęcia prowadzone TYLKO w języku angielskim przez native speakerów lub osoby dwujęzyczne, które stwarzają dzieciom naturalne warunki interakcji.

Kursy językowe dla dzieci / przedszkolaki

19.08.2023

Nasze kursy dla dzieci przedszkolnych mają na celu naukę słownictwa, osłuchanie się z językiem obcym, ale przede wszystkim sprawienie, że dziecko poczuje się naturalnie w środowisku języka obcego. 

Kursy językowe dla dzieci i młodzieży / szkoła podstawowa

19.08.2023

Nasze kursy dla dzieci to połączenie kursu konwersacyjnego z nauką słownictwa i gramatyki. Skupiamy się na nauce komunikacji stwarzając dzieciom naturalne warunki interakcji. Jednocześnie dbamy o poprawność językową wypowiedzi.

Kursy maturalne

18.08.2023

Kursy przygotowujące do egzaminów maturalnych prowadzone są TYLKO prez lektorów z doświadczeniem i doskonałymi rezultatami w przygotowaniu do egzaminu.

Kursy dla 8-klasistów

18.08.2023

Kursy przygotowujące do egzaminów 8 klasisty prowadzone są TYLKO przez lektorów z doświadczeniem i doskonałymi rezultatami w przygotowaniu dzieciaków do egzaminu.

Konwersacje dla dorosłych

20.06.2023

Jak co roku dla tych, którzy nie chcą stracić kontaktu z językiem proponujemy cykliczne spotkania konwersacyjne.

Warsztaty konwersacyjne dla młodzieży 11-13 lat

20.06.2023

Nasze warsztaty to łącznie 10 h komunikacji w języku angielskim. Zajęcia w małych 3-4 osobowych grupach prowadzone są WYŁĄCZNIE w języku angielskim.

Warsztaty językowe dla dzieci z native speakerem

16.06.2023

Nasze warsztaty to łącznie 12 h komunikacji w języku angielskim. Zajęcia w małych 3-5 osobowych grupach prowadzą wykwalifikowani native speakerzy: Andy lub Brenda.

Salamanca