Warsztaty konwersacyjne dla młodzieży 11-13 lat

05.06.2024

Nasze warsztaty to łącznie 10 h komunikacji w języku angielskim. Zajęcia w małych 3-4 osobowych grupach prowadzone są WYŁĄCZNIE w języku angielskim.

Warsztaty językowe dla dzieci z native speakerem

05.06.2024

Nasze warsztaty to łącznie 10 h komunikacji w języku angielskim. Zajęcia w małych 3-4 osobowych grupach prowadzą wykwalifikowani native speakerzy.

Angielski w środowisku pracy i w biznesie

05.06.2024

Zapraszamy na intensywny 10 godzinny kurs, na którym dowiesz się najważniejszych rzeczy związanych z językiem angielskim biznesowym.

Konwersacje dla dorosłych

05.06.2024

Jak co roku dla tych, którzy nie chcą stracić kontaktu z językiem proponujemy cykliczne spotkania konwersacyjne.

Kurs języka włoskiego od podstaw - Warsztaty praktyczne

05.06.2024

Marzysz o opanowaniu języka włoskiego i swobodnej komunikacji w czasie podróży?
Nie trać okazji!
Przygotowaliśmy dla Ciebie intensywny, wakacyjny kurs języka włoskiego, idealny na czas wakacji.

Kursy językowe dla dorosłych

04.06.2024

Kursy dla dorosłych to połączenie kursu konwersacyjnego z nauką słownictwa i gramatyki. Skupiamy się na nauce komunikacji stwarzając kursantowi naturalne warunki interakcji. Dbamy o komfort nauki i efektywność zajęć - staramy się stworzyć optymalne warunki do rozwoju językowego.

Kursy językowe dla młodzieży / szkoła średnia

04.06.2024

Nasze kursy dla dzieci to połączenie kursu konwersacyjnego z nauką słownictwa i gramatyki. Skupiamy się na nauce komunikacji stwarzając młodym ludziom naturalne warunki interakcji. Dbamy o komfort nauki i efektywność zajęć - staramy się stworzyć nastolatkom optymalne dla ich rozwoju językowego i emocjonalnego środowisko.

Kursy językowe dla dzieci i młodzieży / Kursy konwersacyjne

04.06.2024

Nasze kursy konwersacyjne to nauka komunikacji w czystej formie. Zajęcia prowadzone TYLKO w języku angielskim przez native speakerów lub osoby dwujęzyczne, które stwarzają dzieciom naturalne warunki interakcji.

Kursy językowe dla dzieci / przedszkolaki

04.06.2024

Nasze kursy dla dzieci przedszkolnych mają na celu naukę słownictwa, osłuchanie się z językiem obcym, ale przede wszystkim sprawienie, że dziecko poczuje się naturalnie w środowisku języka obcego. 

Kursy językowe dla dzieci i młodzieży / szkoła podstawowa

04.06.2024

Nasze kursy dla dzieci to połączenie kursu konwersacyjnego z nauką słownictwa i gramatyki. Skupiamy się na nauce komunikacji stwarzając dzieciom naturalne warunki interakcji. Jednocześnie dbamy o poprawność językową wypowiedzi.

Salamanca