Warsztaty wakacyjne

01.06.2022

Drodzy Rodzice,
Słyszeliście kiedyś o kompetencjach 4C? Z j. angielskiego: 4 c's czyli communication, collaboration, critical thinking, creativity - komunikacja, współpraca, krytyczne myślenie i kreatywność to kluczowe kompetencje, które Wasze dzieciaki muszą opanować, aby móc iść przez życie w dynamicznie zmieniającej się rzeczywistości...

Zestaw zagadnień wymaganych na egzaminie maturalnym

20.09.2021

Dobrze wiemy, jak intensywny czas Cię czeka, dlatego przygotowaliśmy gotowy zestaw zagadnień wymaganych na egzaminie maturalnym na poziomie podstawowym i rozszerzonym.
Możesz pobrać plik i zorganizować sobie plan nauki na najbliższy rok.

Zestaw zagadnień wymaganych na egzaminie po ósmej klasie

10.09.2021

ÓSMOKLASISTO! Mamy dla Ciebie coś wyjątkowego!
Dobrze wiemy, jak intensywny czas Cię czeka, dlatego przygotowaliśmy gotowy zestaw zagadnień wymaganych na egzaminie po ósmej klasie.

SALAMANCA NA INSTAGRAMIE

13.08.2021

Przyszedł najwyższy czas, aby i Salamanca zawitała na Insta. Podzielimy się tu z Wami aktualnościami z życia szkoły, ciekawostkami językowymi, uchylimy rąbka tajemnicy o naszych lektorach i native speakerach.

Deutsche Ferien

10.06.2021

Niemcy to porządek, ale także fascynująca kultura, piękna przyroda i duuużo atrakcji, które mamy tuż za granicą, na wyciągnięcie ręki 

Niemcy czy Austria mogą być inspirujące i ciekawe, przekonasz się o tym na warsztatach w Salamance. Razem z naszymi lektorami odkryjesz język niemiecki od przyjemnej strony, zaufaj nam.

English Holiday

10.06.2021

Kultura anglosaska ma wiele twarzy, a sama Anglia urok trudny do podrobienia. W Salamance pokażemy Wam, jak najlepiej „dogadać się” po angielsku z całym światem. Przewidujemy cykl na poziomie podstawowym i średnio zaawansowanym.

Vacaciones españolas

10.06.2021

Słysząc „Hiszpania”, co myślisz? Słońce, siesta, fiesta, zabawa! Rezerwując pakiet "Vacaciones españolas" zaoferujemy Ci dokładnie to (może siesty nie, nikt Ci jednak jej nie zabroni po intensywnym czasie spędzonym z nami; P). 

W ogrodzie Salamanca zaproponujemy Wam tapas, posłuchamy muzyki latynoskiej, a siedząc na słoneczku odkryjemy tajemnice tego fascynującego języka, którym mówi się na całym świecie.

Vacanze Italiane

10.06.2021

Włochy = Słońce i jedzenie. Na pewno, ale tylko to? Czy wiesz, że włoski został wymyślony przez trzech poetów (Dante, Petrarca i Boccaccio) do pisania wierszy? To dlatego ma taki fajne brzmienie :D Jeśli zarezerwujesz włoskie wakacje, odkryjesz z Nico wiele innych ciekawostek, delektując się smacznym aperitifem i słuchając włoskiej muzyki (kto nie zna „Felicità”? Jak możesz odmówić degustacji dobrej kawy i domowej pizzy zrobionej przez Włocha? :P

Salamanca