Stawiamy na jakość

Nasze biuro współpracuje jedynie z profesjonalnymi tłumaczami, dzięki czemu nasze tłumaczenia są najwyższej jakości.

Dla firm oraz stałych stałych klientów stosujemy atrakcyjne rabaty oraz stawki zryczałtowane za różne tłumaczenia. Proponujemy także korektę tekstów przez profesjonalnych tłumaczy lub native speakerów.

Zakres tłumaczeń

 • dokumentacje techniczne,
 • dokumentacje prawne,
 • instrukcje obsługi urządzeń,
 • oferty handlowe,
 • strony internetowe,
 • inne.
 

Nasza firma świadczy usługi z zakresu tłumaczeń. Zajmujemy się obsługą firm i klientów indywidualnych. Współpracując z profesjonalistami, oddajemy w Wasze ręce rzetelnie przetłumaczoną dokumentację. Osoby zajmujące się tekstami mają specjalne uprawnienia, dlatego poza zwykłymi tekstami, można uzyskać także uwierzytelnione. Strona tłumaczeniowa obsługuje wiele języków. Po skontaktowaniu się z nami otrzymasz odpowiedź, czy nasi pracownicy zajmą się danym zleceniem, jak szybko będzie ono przeprowadzone, omówione będą również kwestie finansowe. Nasi stali klienci mogą liczyć na atrakcyjne rabaty.

Sprawna obsługa

Priorytetem jest jakość tłumaczeń, dlatego zatrudniamy tylko sprawdzonych tłumaczy i native speakerów, którzy skrupulatnie wywiązują się z powierzonych zadań. Jasno precyzujemy warunki pracy nad tekstem naszego zespołu. Nie ma żadnych niedomówień. Wszelkie kwestie są zrozumiałe, a co za tym idzie, brak obawy o dodatkowe koszty. Zakres, czas i cena są indywidualnie omawiane i ustalane.

Dzięki działaniu strony tłumaczeniowej cały proces może przebiegać online. To duże udogodnienie zarówno dla nas, jak i przede wszystkim naszych klientów, którzy mogą wygodnie otrzymać pomoc, oszczędzając czas na dojazdy. Zapewniamy bezpieczeństwo na każdym stopniu współpracy. Dbamy o ochronę danych i utajnienie otrzymywanej dokumentacji. W branży istniejemy od wielu lat, ciesząc się renomą i zadowoleniem klientów. Jesteśmy sprawdzonym partnerem dla osób indywidualnych, jak i dla firm, które chętnie korzystają z naszych usług na zasadach stałej współpracy.

W czym możemy pomóc?

Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, dlatego, jeśli macie jakieś wątpliwości lub pytania, skonsultujcie się z nami przez formularz kontaktowy. Omówimy i doprecyzujemy wszelkie kwestie. Przykładamy wagę, by tłumaczenia były dobrze skonstruowane pod względem merytorycznym, ale też składniowym, gramatycznym, interpunkcyjnym. Nasza firma zajmuje się takimi obszarami jak:

 • dokumentacja specjalistyczna, techniczna,
 • dokumenty medyczne,
 • pisma prawne,
 • oferty handlowe, umowy,
 • strony internetowe,
 • korespondencja prywatna,
 • instrukcje obsługi,
 • a także przekład tekstów z różnych innych dziedzin.

Działalność gospodarcza o zasięgu międzynarodowym często wymaga styczności z dokumentacją sporządzoną w obcych językach. Błędy tłumaczeniowe mogą być źródłem znaczących nieporozumień stron umowy, co może niekorzystnie wpłynąć na relację z kontrahentem lub partnerem biznesowym. Nasze biuro oferuje profesjonalne usługi w zakresie korekty oraz tłumaczeń nawet najbardziej skomplikowanych aktów prawnych oraz dokumentacji technicznej. Współpracujemy wyłącznie z doświadczonymi tłumaczami lub native speakerami, którzy są w stanie szybko dostarczyć Państwu produkt najwyższej jakości.

Usługi tłumaczeniowe – nie tylko dla firm

Nasze usługi tłumaczeniowe to świetne rozwiązanie dla firm oraz osób fizycznych, które na co dzień operują specjalistycznym branżowym słownictwem. W zakresie naszej działalności znajdują się przekłady różnego rodzaju dokumentacji, ofert handlowych, jak również stron internetowych o dowolnej tematyce. Nie nakładamy żadnych ograniczeń – za pomocą zamieszczonego na nasze stronie formularza dajemy klientom możliwość przekładu dowolnego przesłanego tekstu.

Tłumaczenia zwykłe i uwierzytelnione

W zakresie naszych usług tłumaczeniowych znajdują się również translacje uwierzytelnione – dokonane na treściach, które mają mieć moc prawną. Do tego typu dokumentów należy zaliczyć między innymi:

 • akty prawne, małżeństwa, urodzenia, notarialne,
 • świadectwa,
 • dyplomy,
 • dowody rejestracyjne,
 • zaświadczenia o niekaralności.

Wykonanie tego typu przekładu jest ściśle określone prawnie – wymaga uprawnień tłumacza przysięgłego, nadawanych przez Ministerstwo Sprawiedliwości.

Profesjonalne tłumaczenia – jasne zasady

Oferujemy Państwu nie tylko wysoką jakość usług, ale także jasne zasady współpracy. Wycena tłumaczeń zależy bezpośrednio od ilości tekstu, który znajduje się w dokumencie docelowym (po przetłumaczeniu). Przyjęta jednostka rozliczeniowa to strona tłumaczeniowa, na której mieści się 1800 znaków ze spacjami. Na życzenie klientów dokonujemy indywidualnej wyceny przesłanych do nas tekstów, co pozwoli Państwu na podjęcie świadomej decyzji o nawiązaniu lub odrzuceniu współpracy.

Strona obliczeniowa tłumaczenia zwykłego:

Chciałbyś uzyskać wycenę?

Wypełnij poniższy formularz lub wyślij tekst, dokument w wersji elektronicznej na adres mailowy: info@salamanca.com.pl.

Możesz również dostarczyć dokument osobiście na adres:
ul. 11-go Listopada 97, Luboń k. Poznania

Przytrzymaj CTRL (CMD na mac OS), aby wybrać wiele plików.

* Pole obowiązkowe

Salamanca