Młodzież

Kursy online

Szkoła podstawowa

Kursy online

Dorośli

Kursy online

Nauka języków obcych przez internet

Współczesna technologia oferuje niezwykłe możliwości w zakresie zdobywania wiedzy. Osobom, które lubią pracować online oraz chcą podszkolić swoje umiejętności językowe, oferujemy zdalny kurs języka angielskiego. Dajemy przykład na to, że nauka języków obcych przez internet może być równie efektywna, co w tradycyjnych szkołach stacjonarnych. W korzystnej cenie możesz otrzymać profesjonalny kurs angielskiego biznesowego lub też atrakcyjne szkolenie dla Twojego dziecka.

Opracowując program naszych lekcji, przykładamy dużą wagę do tego, jakie są potrzeby i zachowania każdej z grup wiekowych. Zajęcia językowe w internetowej szkole dla dzieci polegają głównie na grach i zabawach, co ma rozbudzić w naszych najmłodszych uczniach pasję do nauki. Bawiąc się w małych grupach, dzieci wchodzą w bliższe interakcje pomiędzy sobą nawzajem oraz nauczycielem, co pozwala im przyswajać obce słówka i frazy w naturalny sposób. Zdalne lekcje dla młodzieży trwają nieco dłużej i w większym stopniu koncentrują się na konwersacjach – doskonaleniu zdolności komunikacyjnych. Dokładamy starań, aby poruszane przez internet tematy były dla nastolatków ciekawe i aktualne. Autentyczne zainteresowanie tematem pozwala lepiej przyswoić wiedzę.

Profesjonalna szkoła języków obcych online Salamanca posiada również szeroką ofertę zdalnych zajęć dla dorosłych. Niezależnie od tego, czy chcesz poprawić ogólną znajomość języka obcego, czy też interesuje Cię ściśle angielski biznesowy – nasz kurs online spełni swoje zadanie. Lekcje przez internet prowadzone są w małych, kameralnych grupach, co sprzyja nawiązywaniu naturalnych konwersacji i szybszej nauce.

Znajomość języków obcych to ważne kwalifikacje, przydatne zarówno w życiu prywatnym, jak i biznesowym. Możliwość pracy w zagranicznych firmach, podróżowania i kontaktów z obcokrajowcami, wymaga tego, by zdobyć te kompetencje. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, proponujemy zdalny kurs języka angielskiego dla osób w każdym wieku. Wystarczy komputer, internet, kamerka i mikrofon, by móc rozpocząć szkolenie z każdego miejsca na świecie. Jest to komfortowy sposób nauki, szczególnie dla osób, które nie dysponują dużą ilością czasu i nie chcą go poświęcać, by dotrzeć na zajęcia stacjonarne.

Zajęcia, które organizuje szkoła języków obcych online, odbywają się w czasie rzeczywistym. Live streaming trwa 60 lub 90 minut. Oferta skierowana jest do trzech grup wiekowych: dzieci już od trzeciego roku życia, nastolatków i dorosłych. Nieduże grupy wpływają na efektywność kursu. Kształcenie przez internet to dobra opcja ze względów ekonomicznych, konkurencyjna cena kursów językowych online sprawia, że taka forma kształcenia cieszy się coraz większą popularnością. Intuicyjna, łatwa w obsłudze platforma e-learningowa umożliwia w czasie zajęć nawiązanie kontaktu z native speakerem, jak i również z innymi uczestnikami kursu. Interakcjie z klasą i nauczycielem wpływają na postęp nauki, a także uatrakcyjniają jej formę. Nauka języków obcych przez internet, gdy można porozmawiać z innymi osobami, ćwiczyć komunikację praktycznie, zwiększa efektywność szkolenia. Jest to też dobry sposób na przełamanie barier językowych. W przyjaznym otoczeniu bez uczucia presji wzrasta komfort, więc jest to odpowiednie rozwiązanie również dla osób nieśmiałych lub tych, którym problem sprawiało swobodne wypowiadanie się w obcym języku.

Doświadczenie szkoły Salamanca pozwala na stworzenie oferty, która trafia w potrzeby Klientów. Profesjonalna kadra dba o jakość zajęć, dostosowując ich formułę do poszczególnych grup wiekowych. Poza opcją szkolenia ogólnego dostępny jest również kurs online, angielski biznesowy dla firm i klientów indywidualnych.

Salamanca - szkoła językowa online

Jeżeli masz w domu komputer, mikrofon, kamerkę i stabilny internet, skorzystaj z możliwości zdalnej nauki angielskiego. Kursy językowe online charakteryzuje często znacznie niższa cena niż w przypadku usług świadczonych stacjonarnie (np. w szkołach). Aby dowiedzieć się więcej na temat ceny naszych usług (np. szkolenia językowego biznesowego), wyślij zapytanie za pomocą przycisku kontaktowego.

Poznaj naszych lektorów

Uśmiechnięci pasjonaci z głowami pełnymi pomysłów

Poznajmy się!

Zapisz się na kurs

Wypełnij formularz zgłoszeniowy

Wypełnij zgłoszenie na kurs
Salamanca